Loading...

Otočíme video o 180°

Když se dnes podívám na videa, která jsou lidé schopní vyvěsit na internet, je mi z toho úzko. Proto nikdy nedovolím aby videa která produkuji v někom vyvolávala stejné pocity. Jedná se o maličkosti, které většina zákazníků nevidí, ale profesionalita značky tím utrpí. Nikdo si nechce kazit svou image tím, že by se prezentoval něčím nedodělaným – proto věnuji všemu nadměrnou péči a na produktu je to vidět.


Když jsem točil první video, nevěděl jsem přesně co dělám - byl jsem člen kapely co trochu fotil a ta potřebovala videoklip. Dostal jsem se tak do kolotoče událostí, kdy v technice skončila vysoká částka a já trávil celé dny v knihách a esejích o správném natáčení. Nikdo neříká, že Váše instagramové stories nemohou vypadat jako hollywoodský film a, že Váš videoklip nebude připomínat klipy výherců Grammies. Stačí správný přístup a péče – pokud člověk ví co dělá. Lidé dnes za podprůměrné výsledky chtějí nadprůměrně zaplatit a to je opak čestnosti, kterou vidím jako samozřejmou. Chci Vám nabídnout vizuální produkt, který bude mít hlavu i patu, bude barevně doladěný a sestříhaný tak, aby jste vlastně o žádném střihu ani nevěděli. Všechno plynule a přirozeně.

Špatná videa mi vadí - proto točím. Jinak, než jiní. Takže, když už se rozhodnete pro sky-lark, střihy mají důvod, barvy vypadají tak jak mají a nezaplatíte nekřesťansky.